Drzwi Otwarte 2012

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z Fundacją na Rzecz Wspierania Rozwoju Zespołu Szkół Zawodowych "Cordis" zapraszają na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniu 4 kwietnia 2012 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 w siedzibie szkoły przy ul. Gen. Hallera 12 w Rawiczu.

W trakcie Drzwi Otwartych w godzinach od 9:00 - 13:00 będą Państwo mieli okazję uczestniczyć w:
  • prezentacji poszczególnych kierunków ksztaÅ‚cenia,
  • zwiedzaniu obiektów szkolnych,
  • pokazie dziaÅ‚ania tokarki sterowanej numerycznie,
  • prezentacji osiÄ…gnięć sportowych szkoÅ‚y,
  • prezentacji kół zainteresowaÅ„.
Uczestnicy realizowanego w szkole projektu "Jak nie zostać bezrobotnym?" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej prezentować będą sztukę carvingu - rzeźbienia w owocach.

O godzinie 13.00 na boisku szkolnym rozpocznie się koncert w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

W czasie Drzwi Otwartych będzie można skorzystać z:
  • bezpÅ‚atnych porad prawnych (adwokat i radca prawny) 11:00 - 15:00,
  • bezpÅ‚atnego rozliczenia rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych 10:00 - 14:00,
  • bezpÅ‚atnej sesji fotograficznej 10:00 - 14:00.

2012-03-22