Warsztaty pt. WIELOWYMIAROWOŚĆ

Zapraszamy do udziału w warsztatach WIELOWYMIAROWOŚĆ, które odbędą się w Poznańskiej Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu.
Celem warsztatów jest pokazanie młodzieży wielowymiarowości funkcjonowania w dynamicznie zmieniającym się świecie, pomagające zrozumieć zjawiska zachodzące we współczesnym biznesie. Pokazują nowe kierunki rozwoju zarządzania i przygotowują do podjęcia decyzji o rozwoju własnej kariery osobistej i zawodowej.

Tematy warsztatów:
1. Przywództwo osobiste, czyli o rozwoju osobistym inaczej.
2. Nowe technologie w naszym życiu.
3. ZarzÄ…dzanie sobÄ… w czasie.

Warsztaty odbędą się 7 stycznia 2013 r. w Poznaniu.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 7 grudnia 2012 r.

Pierwszeństwo udziału w warsztatach mają uczniowie klas 2 Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.
Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, wydrukowanie i podpisanie przez uczestniczkę/uczestnika oraz rodzica. Podpisany formularz należy dostarczyć do p. Marleny Nawrockiej.

Całkowity koszt wyjazdu pokrywa FUNDACJA.

2012-11-21