FUNDACJA CORDIS | RAWICZ

"CORDIS"
Z SIEDZIBí W RAWICZU

Warsztaty pt. WIELOWYMIAROWO┼Ü─ć

Zapraszamy do udzia┼éu w warsztatach WIELOWYMIAROWO┼Ü─ć, kt├│re odb─Öd─ů si─Ö w Pozna┼äskiej Wy┼╝szej Szkole Biznesu w Poznaniu.
Celem warsztat├│w jest pokazanie m┼éodzie┼╝y wielowymiarowo┼Ťci funkcjonowania w dynamicznie zmieniaj─ůcym si─Ö ┼Ťwiecie, pomagaj─ůce zrozumie─ç zjawiska zachodz─ůce we wsp├│┼éczesnym biznesie. Pokazuj─ů nowe kierunki rozwoju zarz─ůdzania i przygotowuj─ů do podj─Öcia decyzji o rozwoju w┼éasnej kariery osobistej i zawodowej.

Tematy warsztat├│w:
1. Przyw├│dztwo osobiste, czyli o rozwoju osobistym inaczej.
2. Nowe technologie w naszym ┼╝yciu.
3. Zarz─ůdzanie sob─ů w czasie.

Warsztaty odb─Öd─ů si─Ö 7 stycznia 2013 r. w Poznaniu.
Zg┼éoszenia b─Öd─ů przyjmowane do 7 grudnia 2012 r.

Pierwsze┼ästwo udzia┼éu w warsztatach maj─ů uczniowie klas 2 Zespo┼éu Szk├│┼é Zawodowych w Rawiczu.
Osoby chc─ůce wzi─ů─ç udzia┼é w warsztatach proszone s─ů o wype┼énienie formularza zg┼éoszeniowego, wydrukowanie i podpisanie przez uczestniczk─Ö/uczestnika oraz rodzica. Podpisany formularz nale┼╝y dostarczy─ç do p. Marleny Nawrockiej.

Całkowity koszt wyjazdu pokrywa FUNDACJA.

2012-11-21

<<-Powrˇt

cz

Fundacja jest na liÂcie organizacji uprawnionych do otrzymywania odpisˇw 1% za rok 2011