ZAPROSZENIE

Uprzejmie informujemy, że Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu organizuje konkurs pt.
"Pomysł na biznes - kluczem do sukcesu".

Celem konkursu jest wybór i wyróżnienie najlepszych pomysłów na biznes lokalny, wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz promowanie najlepszych przykładów efektywnych działań gospodarczych. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół gimnazjalnych oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Konkurs realizowany będzie w dwóch kategoriach wiekowych:
a) poziom gimnazjalny,
b) poziom ponadgimnazjalny.

Osoby, pragnące wziąć udział w konkursie, wypełniają >>FORMULARZ<<
Formularz należy wypełnić i wydrukować. W przypadku osób niepełnoletnich druk podpisuje rodzic lub opiekun prawny oraz uczestnik konkursu. W przypadku osób pełnoletnich formularz podpisuje tylko uczestnik. Zgłoszenia należy wysłać na adres siedziby szkoły do dnia 13.05.2013 r.:
Zespół Szkół Zawodowych
ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz
z dopiskiem "Pomysł na biznes – kluczem do sukcesu"

Prace uczniowskie należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: konkurs@zszrawicz.pl do dnia 13.05.2013 r. Przedmiotem oceny Jury będzie: oryginalność pomysłu, innowacyjność planowanej działalności gospodarczej oraz rzeczywista możliwość realizacji danego przedsięwzięcia w lokalnym środowisku gospodarczym.
Praca powinna być zgodna ze schematem zamieszczonym w >>REGULAMINIE<<.
Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.zszrawicz.pl dnia 17.05.2013 r. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 21.05.2012 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych oraz Zespołu Szkół Zawodowych do wzięcia udziału w konkursie.

Z poważaniem,
KATEDRA EKONOMICZNA