DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE

ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH
Z SIEDZIBˇ W RAWICZU

szkolamatematyki.internetdsl.pl

Została uruchomiona strona internetowa o tematyce matematycznej. Aktualnie jest ona nadal w budowie. Można ją obejrzeć pod adresem szkolamatematyki.internetdsl.pl Wraz ze stroną powstały warsztaty matematyczne. Warsztaty są przeznaczone dla uczniów, którzy wiążą swoją przyszłość ze studiami na kierunkach technicznych (ekonomia, matematyka,informatyka itp.). W tym roku warsztaty będą obejmowały następującą tematykę: macierze, pochodne oraz całki. W przypadku zainteresowania przez uczniów zajęciami wyrównawczymi z matematyki zostaną takowe uruchomione.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach proszę o zgłoszenie się do Pani Marleny Nawrockiej lub Pani Katarzyny Kasprzyckiej.
Jeżeli ktoś chciały wykazać się talentem dziennikarskim również serdecznie zapraszamy.

2009-10-31