DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE

ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH
Z SIEDZIBˇ W RAWICZU

Projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny

Wirtualne przedsiębiorstwo agroturystyczne to projekt, dzięki któremu 30 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu może uczestniczyć w dodatkowych i bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych. Zajęcia rozpoczęły się w maju br. i trwać będą do końca listopada br. Na zakończenie zajęć zostaną zorganizowane targi agroturystyczne (30 listopada) w holu szkolnym. Uczestnicy projektu zaprezentują swoje pomysły na dobrze prosperujące gospodarstwo agroturystyczne. Wszystkie koszt związane z projektem są finansowane przez Europejski Fundusz Społeczny (Kapitał Ludzki) oraz w 15% przez Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu gdzie odbywają się zajęcia.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu TUTAJ

2009-11-08