"Zastosowanie tablicy multimedialnej w nauczaniu"

Dnia 9 listopada 2009r. Fundacja "CORDIS" zorganizowała szkolenie "Zastosowanie tablicy multimedialnej w nauczaniu".

ZSZ w Rawiczu dysponuje tablicą multimedialną, która pozwala uczniom w sposób interaktywny uczestniczyć w zajęciach. Dzięki temu nauka staje się ciekawsza i lepiej zapamiętuje się materiał przedstawiany na zajęciach. Dodatkową i bardzo przydatną funkcją tablicy multimedialnej jest możliwość zapisywania wszystkich działań w pliku, przez co uczniowie nie muszą przepisywać informacji z tablicy do zeszytu.

Wychodząc na przeciw nowoczesnym trendom w nauczaniu fundacja zorganizowała szkolenie, dzięki któremu nauczyciele ZSZ w Rawiczu będą mogli, na każdego rodzaju zajęciach, wykorzystywać tablicę multimedialną. Chcemy aby nowoczesne technologie ułatwiały pracę nauczycielom oraz uprzyjemniały naukę uczniom.

Szkolenie, które przeprowadził nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu Rafał Jędrzejak, zostało przeprowadzone w ww. szkole.

Kolejne szkolenia odbędą się 17 listopada i 7 grudnia 2009r. Nauczyciele, którzy chcą wziąć udział w tych warsztatach proszeni są o zgłaszanie się osobiście do prowadzącego szkolenie Rafała Jędrzejaka lub, wpisywanie się na listy wywieszone w pokojach nauczycielskich albo wysłanie na adres e-mail fundacji wiadomości o zgłoszeniu.

2009-11-14