DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE

ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH
Z SIEDZIBˇ W RAWICZU

Bezpłatne korepetycje

Od stycznia 2009 r. zostały zorganizowane bezpłatne korepetycje dla uczniów klas pierwszych z matematyki i języka angielskiego. Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wyrazili zgodę na harytatywną pracę i rozpoczęli prowadzenie zajęć. Serdecznie dziękujemy nauczycielom: Pani Justynie Andrzejewskiej, Annie Jakubowskiej oraz Katarzynie Kasprzyckiej za czynny udział w realizacji tych zajęć.
Prosimy uczniów o zgłaszanie potrzeby dodatkowych lekcji na adres e-mail fundacji. Prosimy o wskazywanie przedmiotu, którego miałyby dotyczyć zajęcia. W przypadku wielu zgłoszeń poczynimy starania aby korepetycje się odbywały.

2009-01-05