TARGI AGROTURYSTYCZNE

Na zakończenie projektu "Wirtualne przedsiębiorstwo agroturystyczne" zostały zorganizowane targi agroturystyczne, których celem było przedstawienie owoców pracy uczniów biorących udział w projekcie oraz zweryfikowanie atrakcyjności przygotowanych propozycji dla turystów.

Dnia 30 listopada 2009 r. w Zespole Szkół Zawodowych uczniowie zaprezentowali swoje propozycje gospodarstw agroturystycznych. Wystawcy zaprosili na swojskie jadło, które było prezentowane na każdym stoisku. Prezentowali atrakcje, które czekają na turystów rozdawali foldery, ulotki oraz wizytówki. Zapraszali również do odwiedzenia strony internetowej. Osobiście zachęcali zwiedzających do wypoczynku w swoich gospodarstwach. Stoiska prezentowały się bardzo atrakcyjnie.

Galeria zdjęć z targów

2009-12-01