Warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Dnia 13 marca br. odbyły się warsztaty szkoleniowe zorganizowane przez fundację dla nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.
Szkolenie obejmowało praktyczne wykorzystanie programu Microsoft Excel w pracy nauczyciela. Wykonywane ćwiczenia pozwoliły przedstawić uczestnikom możliwości programu. Prowadząca wskazała zadania, które w pracy nauczyciela są codziennością, a które można szybko i sprawnie wykonać za pomocą arkusza kalkulacyjnego. Obliczanie średniej ocen dla konkretnego ucznia czy dla całej klasy, frekwencji, wyszukiwanie najlepszych i najsłabszych uczniów, wykonywanie wykresów i obrazowanie wyników dla rodziców nabrało nowego znaczenia.
Szkolenie trwało 3 godziny lekcyjne. W zajęciach wzięło udział 13 nauczycieli. Fundacja wyraża podziękowanie Pani Iwonie Samól- Biedrowskiej, która przygotowała i przeprowadziła szkolenie.

2009-03-15