DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE

ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH
Z SIEDZIBˇ W RAWICZU

Szkolenie dla nauczycieli

W dniu 19 listopada 2010r. grupa 16 nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu uczestniczyła w szkoleniu "ABC tworzenia projektów".

Bezpłatne szkolenie zorganizowała działająca przy szkole Fundacja "CORDIS" i Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Lesznie w ramach akcji "Szkolenie na Twoim terenie", współfinansowanej przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestnicy szkolenia uzyskali podstawowe informacje o możliwościach pozyskania funduszy na zrealizowanie projektu oraz potrzebach i zasadach tworzenia projektu. Fundacja "CORDIS" planuje szkolenie dla kolejnej grupy nauczycieli.

2010-11-23