DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE

ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH
Z SIEDZIBˇ W RAWICZU

Dni otwarte w Urzędzie Skarbowym w Rawiczu

Dnia 28 marca 2009 roku Urząd Skarbowy w Rawiczu zorganizował Dni otwarte. Zaproszenie do udziału w tej imprezie skierowano także do uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Na zaproszenie odpowiedziała nasza fundacja. Zorganizowaliśmy trzy grupy uczniów, którzy pod opieką nauczycieli zapoznali się z siedzibą Urzędu oraz codzienną pracą urzędników. Zdobyli także praktyczne umiejętności związane z wypełnieniem zeznania PIT-37. W zajęciach uczestniczyli uczniowie Technikum, kształcący się w zawodzie: technik ekonomista i technik handlowiec.

Za opiekę nad uczniami dziękujemy Pani Annie Cwojdzińskiej i Pani Joannie Sierpowskiej.

2009-03-28