Ambasada Francji w Polsce organizuje konkurs na "Kartkę z życzeniami"

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół polskich uczących się języka francuskiego.
Zadaniem uczestników konkursy jest wykonanie ilustracji do kartki z życzeniami na koniec roku. Ilustracja musi zawierać elementy nawiązujące do Francji lub języka francuskiego. Liczy się oryginalność. Praca musi być wykonana w formacie A4. Technika wykonania jest dowolna. Ilustracja musi zawierać natomiast tekst w języku francuski.

Na drugiej stronie pracy muszą być zamieszczone następujące informacje : nazwisko, imię, wiek, email autora pracy, klasa, szkoła ( nazwa i adres).

Praca musi być też opatrzona nastÄ™pujÄ…cÄ… formuÅ‚kÄ… : «J'autorise l'Ambassade de France en Pologne a publier tout ou partie de ma production sur le site www.francuski.fr et/ou a l'utiliser pour toute campagne de promotion du français en Pologne, par voie d’affiches, dépliants ou autres supports de communication ».

Prace muszą być wysłane pocztą do Pana Michel Imbert, najpóźniej do 30 listopada 2011 r. (liczy się data stempla pocztowego), jeśli to możliwe to również drogą e-mailową.

Prace proszę wysyłać na poniższy adres: Dolnośląska Biblioteka Publiczna Przedstawicielstwo Działu Kultury Ambasady Francji we Wrocławiu
Pan Michel IMBERT
ul. Rynek 58